Diensten
Wil je direct inplannen, dat kan! Klik dan op de link hieronder en daar kan je, na inloggen, dit direct regelen.
Direct inplannen
Handleiding zelf opgeven bardienst
Spelregels bardienst
donderdag 28 maart 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Sydney Richardson uit Heren 2 | Barhoofd | |
vrijdag 29 maart 2024 | |||
17:00 - 21:00 | Katja Braun | Keuken | |
17:00 - 21:00 | Tonny van Herwaarden | Keuken | |
18:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Anna Huits uit Meisjes O18-5 | Barhoofd | |
18:00 - 23:00 | Open | Barhoofd | |
dinsdag 2 april 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1 | Barhoofd | |
woensdag 3 april 2024 | |||
14:00 - 17:00 | Joke Lexmond | Barhoofd | |
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
donderdag 4 april 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Sydney Richardson uit Heren 2 | Barhoofd | |
vrijdag 5 april 2024 | |||
16:00 - 21:00 | Katja Braun | Keuken | |
16:00 - 21:00 | Tonny van Herwaarden | Keuken | |
16:30 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Anna Huits uit Meisjes O18-5 | Barhoofd | |
17:00 - 20:00 | MO8-4 Manager | Barmedewerker | |
zaterdag 6 april 2024 | |||
08:00 - 14:00 | Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
08:00 - 14:00 | Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3 | Barhoofd | |
08:30 - 12:00 | MO12-1 Manager | Barmedewerker | |
10:30 - 15:00 | Ouders/verzorgers van Milou Kropmans uit Meisjes O18-3 | Keuken | |
12:00 - 15:30 | JO12-2 Manager | Barmedewerker | |
14:00 - 20:00 | Sweder van Muijden uit Heren 1 | Barhoofd | |
15:00 - 20:00 | Sebas van Wersch uit Heren 1 | Keuken | |
15:30 - 19:00 | MO18-3 Manager | Barmedewerker | |
zondag 7 april 2024 | |||
09:00 - 14:00 | Annelies Macquine | Barhoofd | |
10:30 - 14:30 | Ouders/verzorgers van Quinty de Neef uit Meisjes O16-1 | Keuken | |
12:30 - 14:30 | Heren O45-1 1 | Barmedewerker | |
14:00 - 19:00 | Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
14:00 - 19:00 | Ouders/verzorgers van Liza Pol uit Meisjes O18-2 | Barhoofd | |
14:30 - 19:00 | Katja Braun | Keuken | |
14:30 - 16:30 | Heren 2 | Barmedewerker | |
16:30 - 18:30 | Dames O25-2 2 | Barmedewerker | |
maandag 8 april 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
dinsdag 9 april 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1 | Barhoofd | |
woensdag 10 april 2024 | |||
14:00 - 17:00 | Joke Lexmond | Barhoofd | |
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
donderdag 11 april 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Sydney Richardson uit Heren 2 | Barhoofd | |
vrijdag 12 april 2024 | |||
16:00 - 21:00 | Katja Braun | Keuken | |
16:00 - 21:00 | Tonny van Herwaarden | Keuken | |
16:30 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Anna Huits uit Meisjes O18-5 | Barhoofd | |
17:00 - 20:00 | MO10-2 Manager | Barmedewerker | |
zaterdag 13 april 2024 | |||
08:00 - 14:00 | Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
08:00 - 14:00 | Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3 | Barhoofd | |
08:30 - 12:00 | Open | Barmedewerker | |
10:30 - 15:00 | Ouders/verzorgers van Milou Kropmans uit Meisjes O18-3 | Keuken | |
12:00 - 15:30 | Open | Barmedewerker | |
14:00 - 20:00 | Sweder van Muijden uit Heren 1 | Barhoofd | |
15:00 - 20:00 | Sebas van Wersch uit Heren 1 | Keuken | |
15:30 - 19:00 | Open | Barmedewerker | |
zondag 14 april 2024 | |||
09:00 - 14:00 | Annelies Macquine | Barhoofd | |
10:30 - 14:30 | Ouders/verzorgers van Quinty de Neef uit Meisjes O16-1 | Keuken | |
14:00 - 19:00 | Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
14:30 - 19:00 | Katja Braun | Keuken | |
14:30 - 16:30 | Heren O25-1 1 | Barmedewerker | |
maandag 15 april 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
dinsdag 16 april 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1 | Barhoofd | |
woensdag 17 april 2024 | |||
14:00 - 17:00 | Joke Lexmond | Barhoofd | |
17:00 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
donderdag 18 april 2024 | |||
17:00 - 23:00 | Sydney Richardson uit Heren 2 | Barhoofd | |
vrijdag 19 april 2024 | |||
16:00 - 21:00 | Katja Braun | Keuken | |
16:00 - 21:00 | Tonny van Herwaarden | Keuken | |
16:30 - 23:00 | Ouders/verzorgers van Anna Huits uit Meisjes O18-5 | Barhoofd | |
17:00 - 20:00 | MO8-1 Manager | Barmedewerker | |
zaterdag 20 april 2024 | |||
08:00 - 14:00 | Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 | Barhoofd | |
08:00 - 14:00 | Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3 | Barhoofd | |
08:30 - 12:00 | Open | Barmedewerker | |
10:30 - 15:00 | Ouders/verzorgers van Milou Kropmans uit Meisjes O18-3 | Keuken | |
12:00 - 15:30 | Open | Barmedewerker | |
14:00 - 20:00 | Sweder van Muijden uit Heren 1 | Barhoofd | |
15:00 - 20:00 | Sebas van Wersch uit Heren 1 | Keuken | |
15:30 - 19:00 | Open | Barmedewerker | |
zondag 21 april 2024 | |||
09:00 - 14:00 | Annelies Macquine | Barhoofd | |
10:30 - 14:30 | Ouders/verzorgers van Quinty de Neef uit Meisjes O16-1 | Keuken | |
12:30 - 14:30 | Dames 2 | Barmedewerker | |
14:00 - 19:00 | Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1 | Barhoofd | |
14:00 - 19:00 | Ouders/verzorgers van Liza Pol uit Meisjes O18-2 | Barhoofd | |
14:30 - 19:00 | Katja Braun | Keuken | |
14:30 - 16:30 | Heren O45-2 2 | Barmedewerker | |
16:30 - 18:30 | Heren 1 | Barmedewerker |