Diensten
header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
header foto

Diensten

Wil je direct inplannen, dat kan! Klik dan op de link hieronder en daar kan je, na inloggen, dit direct regelen.
Direct inplannen
Handleiding zelf opgeven bardienst
Spelregels bardienst

donderdag 22 februari 2024 
18:45 - 23:00  Sydney Richardson uit Heren 2 Barhoofd 
zondag 25 februari 2024 
09:30 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:00  Odette Zevenster Keuken 
14:00 - 18:00  Katja Braun Keuken 
14:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
15:30 - 17:30  Dames 1 Barmedewerker 
maandag 26 februari 2024 
17:00 - 23:00  Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3, Dames O25-3 Zaal Barhoofd 
dinsdag 27 februari 2024 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1, Jongens O18-11 Zaal Barhoofd 
woensdag 28 februari 2024 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
donderdag 29 februari 2024 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1, Jongens O18-11 Zaal Barhoofd 
vrijdag 1 maart 2024 
16:00 - 21:00  Open Keuken 
16:00 - 21:00  Katja Braun Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 20:00  JO10-1 Manager Barmedewerker 
zaterdag 2 maart 2024 
08:00 - 14:00  Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3, Meisjes O18-3 Zaal Barhoofd 
08:30 - 12:00  MO8-2 Manager Barmedewerker 
10:30 - 15:00  Open Keuken 
12:00 - 15:30  MO16-2 Manager Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Sweder van Muijden uit Heren 1, Heren 1 Zaal Barhoofd 
15:00 - 20:00  Sebas van Wersch uit Heren 1, Heren 1 Zaal Keuken 
15:30 - 19:00  MO18-2 Manager Barmedewerker 
zondag 3 maart 2024 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Open Keuken 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Liza Pol uit Meisjes O18-2, Meisjes O18-2 Zaal Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Heren O45-2 2 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Heren 1 Barmedewerker 
maandag 4 maart 2024 
17:00 - 23:00  Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3, Dames O25-3 Zaal Barhoofd 
dinsdag 5 maart 2024 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1, Jongens O18-11 Zaal Barhoofd 
woensdag 6 maart 2024 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
donderdag 7 maart 2024 
17:00 - 23:00  Sydney Richardson uit Heren 2 Barhoofd 
vrijdag 8 maart 2024 
16:00 - 21:00  Katja Braun Keuken 
16:00 - 21:00  Open Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 20:00  CKMF2 Dolfijnen Manager Barmedewerker 
zaterdag 9 maart 2024 
08:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3, Meisjes O18-3 Zaal Barhoofd 
08:00 - 14:00  Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 Barhoofd 
08:30 - 12:00  JO8-1 Manager Barmedewerker 
10:30 - 15:00  Open Keuken 
12:00 - 15:30  MO12-2 Manager Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Sweder van Muijden uit Heren 1, Heren 1 Zaal Barhoofd 
15:00 - 20:00  Sebas van Wersch uit Heren 1, Heren 1 Zaal Keuken 
15:30 - 19:00  MO16-5 Manager Barmedewerker 
zondag 10 maart 2024 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Open Keuken 
12:30 - 14:30  Dames O25-3 3 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Dames 4 Barmedewerker 
maandag 11 maart 2024 
17:00 - 23:00  Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3, Dames O25-3 Zaal Barhoofd 
dinsdag 12 maart 2024 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1, Jongens O18-11 Zaal Barhoofd 
woensdag 13 maart 2024 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
donderdag 14 maart 2024 
17:00 - 23:00  Sydney Richardson uit Heren 2 Barhoofd 
vrijdag 15 maart 2024 
16:00 - 21:00  Katja Braun Keuken 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 20:00  CKMF3 Flamingos Manager Barmedewerker 
zaterdag 16 maart 2024 
08:00 - 14:00  Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3, Meisjes O18-3 Zaal Barhoofd 
08:30 - 12:00  MO10-3 Manager Barmedewerker 
10:30 - 15:00  Open Keuken 
12:00 - 15:30  MO14-1 Manager Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Sweder van Muijden uit Heren 1, Heren 1 Zaal Barhoofd 
15:00 - 20:00  Sebas van Wersch uit Heren 1, Heren 1 Zaal Keuken 
15:30 - 19:00  MO18-5 Manager Barmedewerker 
zondag 17 maart 2024 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Open Keuken 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Liza Pol uit Meisjes O18-2, Meisjes O18-2 Zaal Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Dames O25-3 3 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Heren O45-1 1 Barmedewerker 
maandag 18 maart 2024 
17:00 - 23:00  Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3, Dames O25-3 Zaal Barhoofd 
dinsdag 19 maart 2024 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1, Jongens O18-11 Zaal Barhoofd 
woensdag 20 maart 2024 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
donderdag 21 maart 2024 
17:00 - 23:00  Sydney Richardson uit Heren 2 Barhoofd 
vrijdag 22 maart 2024 
16:00 - 21:00  Katja Braun Keuken 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 20:00  Funkey 1 Manager Barmedewerker 
zaterdag 23 maart 2024 
08:00 - 14:00  Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3, Meisjes O18-3 Zaal Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 15:00  Open Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Sweder van Muijden uit Heren 1, Heren 1 Zaal Barhoofd 
15:00 - 20:00  Sebas van Wersch uit Heren 1, Heren 1 Zaal Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 24 maart 2024 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Open Keuken 
12:30 - 14:30  Heren 2 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Dames 3 Barmedewerker 
maandag 25 maart 2024 
17:00 - 23:00  Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3, Dames O25-3 Zaal Barhoofd 
dinsdag 26 maart 2024 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1, Jongens O18-11 Zaal Barhoofd 
woensdag 27 maart 2024 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
donderdag 28 maart 2024 
17:00 - 23:00  Sydney Richardson uit Heren 2 Barhoofd 
vrijdag 29 maart 2024 
17:00 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 21:00  Katja Braun Keuken 
17:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
dinsdag 2 april 2024 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1, Jongens O18-11 Zaal Barhoofd 
woensdag 3 april 2024 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
donderdag 4 april 2024 
17:00 - 23:00  Sydney Richardson uit Heren 2 Barhoofd 
vrijdag 5 april 2024 
16:00 - 21:00  Katja Braun Keuken 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 6 april 2024 
08:00 - 14:00  Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3, Meisjes O18-3 Zaal Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 15:00  Open Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Sweder van Muijden uit Heren 1, Heren 1 Zaal Barhoofd 
15:00 - 20:00  Sebas van Wersch uit Heren 1, Heren 1 Zaal Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 7 april 2024 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Open Keuken 
12:30 - 14:30  Heren O45-1 1 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Liza Pol uit Meisjes O18-2, Meisjes O18-2 Zaal Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Heren 2 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Dames O25-2 2 Barmedewerker 
maandag 8 april 2024 
17:00 - 23:00  Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3, Dames O25-3 Zaal Barhoofd 
dinsdag 9 april 2024 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1, Jongens O18-11 Zaal Barhoofd 
woensdag 10 april 2024 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
donderdag 11 april 2024 
17:00 - 23:00  Sydney Richardson uit Heren 2 Barhoofd 
vrijdag 12 april 2024 
16:00 - 21:00  Katja Braun Keuken 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 13 april 2024 
08:00 - 14:00  Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3, Meisjes O18-3 Zaal Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 15:00  Open Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Sweder van Muijden uit Heren 1, Heren 1 Zaal Barhoofd 
15:00 - 20:00  Sebas van Wersch uit Heren 1, Heren 1 Zaal Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 14 april 2024 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Open Keuken 
12:30 - 14:30  Dames O25-1 1 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Dames 3 Barmedewerker 
maandag 15 april 2024 
17:00 - 23:00  Zoë de Neef uit Jong Dames O25-3, Dames O25-3 Zaal Barhoofd 
dinsdag 16 april 2024 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Joep Postema uit Jongens O18-1, Jongens O18-11 Zaal Barhoofd 
woensdag 17 april 2024 
14:00 - 17:00  Joke Lexmond Barhoofd 
17:00 - 23:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Wersch uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
donderdag 18 april 2024 
17:00 - 23:00  Sydney Richardson uit Heren 2 Barhoofd 
vrijdag 19 april 2024 
16:00 - 21:00  Katja Braun Keuken 
16:00 - 21:00  Tonny van Herwaarden Keuken 
16:30 - 23:00  Open Barhoofd 
17:00 - 20:00  Open Barmedewerker 
zaterdag 20 april 2024 
08:00 - 14:00  Elise Ruigendijk uit Jong Dames O25-3 Barhoofd 
08:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sanne Stevens uit Meisjes O18-3, Meisjes O18-3 Zaal Barhoofd 
08:30 - 12:00  Open Barmedewerker 
10:30 - 15:00  Open Keuken 
12:00 - 15:30  Open Barmedewerker 
14:00 - 20:00  Sweder van Muijden uit Heren 1, Heren 1 Zaal Barhoofd 
15:00 - 20:00  Sebas van Wersch uit Heren 1, Heren 1 Zaal Keuken 
15:30 - 19:00  Open Barmedewerker 
zondag 21 april 2024 
09:00 - 14:00  Annelies Macquine Barhoofd 
10:30 - 14:30  Open Keuken 
12:30 - 14:30  Dames 2 Barmedewerker 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lente Werner uit Meisjes O18-1, Meisjes O18-11 Zaal Barhoofd 
14:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Liza Pol uit Meisjes O18-2, Meisjes O18-2 Zaal Barhoofd 
14:30 - 19:00  Katja Braun Keuken 
14:30 - 16:30  Heren O45-2 2 Barmedewerker 
16:30 - 18:30  Heren 1 Barmedewerker