Dames 2
header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
header foto
Terug

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Joep Kuijpers
Coach Joep Kuijpers

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb HC De IJssel D2 10:45 thuis - Veld 2
3 mrt HC Pijnacker D2-O 10:45 thuis - Veld 2
6 mrt Dordrechtse Mixed Hockey Club D2-O n.n.b uit
17 mrt HV Victoria D6 10:45 thuis - Veld 2
24 mrt R.H.V. Leonidas D11 n.n.b uit
7 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D3 10:45 thuis - Veld 2
14 apr HC Schiedam D4 n.n.b uit
21 apr H.C. Derby D2-O 10:45 thuis - Veld 2
12 mei R.G.H.C. Tempo '34 D2-O n.n.b uit
26 mei HV Spijkenisse D2 n.n.b uit
2 jun D.H.C. Hudito D4 10:45 thuis - Veld 2
9 jun R.H.V. Leonidas D9 n.n.b uit

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spijkenisse D2 11 27 9 0 2
2 Zoetermeer D3 11 25 8 1 2
3 Ommoord D2-O 11 22 7 1 3
4 Schiedam D4 11 22 7 1 3
5 Pijnacker D2-O 11 19 6 1 4
6 Tempo '34 D2-O 11 17 5 2 4
7 HUDITO D4 11 12 3 3 5
8 Derby D2-O 11 11 3 2 6
9 Leonidas D9 11 10 2 4 5
10 Leonidas D11 11 8 2 2 7
11 Dordrecht D2-O 11 8 2 2 7
12 Victoria D6 11 6 1 3 7

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HUDITO D4 Leonidas D9 8:45
Spijkenisse D2 Zoetermeer D3 10:30
Ommoord D2-O Pijnacker D2-O 10:45
Tempo '34 D2-O Dordrecht D2-O 11:00
Derby D2-O Victoria D6 11:00
Schiedam D4 Leonidas D11 13:00

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Zoetermeer D3 Spijkenisse D2 (3-2)final
Pijnacker D2-O Ommoord D2-O (1-2)final
Dordrecht D2-O Tempo '34 D2-O (2-3)final
Victoria D6 Derby D2-O (1-2)final
Leonidas D11 Schiedam D4 (3-0)final
Leonidas D9 HUDITO D4 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Spijkenisse D2 Leonidas D9 (5-0)final
Derby D2-O Leonidas D11 (2-1)scheduled
Ommoord D2-O Dordrecht D2-O (5-0)final
HUDITO D4 Pijnacker D2-O (1-4)final
Tempo '34 D2-O Victoria D6 (3-3)final
Schiedam D4 Zoetermeer D3 (2-4)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Victoria D6 Ommoord D2-O (2-3)final
Pijnacker D2-O Leonidas D9 (7-1)final
Zoetermeer D3 Derby D2-O (5-1)final
Dordrecht D2-O HUDITO D4 (2-1)final
Schiedam D4 Spijkenisse D2 (4-2)final
Leonidas D11 Tempo '34 D2-O (2-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Spijkenisse D2 Pijnacker D2-O (3-2)final
Ommoord D2-O Leonidas D11 (2-2)final
HUDITO D4 Victoria D6 (1-0)final
Derby D2-O Schiedam D4 (1-3)final
Leonidas D9 Dordrecht D2-O (3-1)final
Tempo '34 D2-O Zoetermeer D3 (0-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Leonidas D11 HUDITO D4 (0-1)final
Derby D2-O Spijkenisse D2 (0-2)final
Schiedam D4 Tempo '34 D2-O (1-0)final
Zoetermeer D3 Ommoord D2-O (3-4)final
Dordrecht D2-O Pijnacker D2-O (1-2)scheduled
Victoria D6 Leonidas D9 (2-2)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Spijkenisse D2 Dordrecht D2-O (4-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
HUDITO D4 Zoetermeer D3 (2-2)final
Ommoord D2-O Schiedam D4 (4-2)final
Pijnacker D2-O Victoria D6 (3-1)final
Leonidas D9 Leonidas D11 (1-1)final
Tempo '34 D2-O Derby D2-O (2-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Victoria D6 Dordrecht D2-O (2-2)final
Derby D2-O Ommoord D2-O (1-0)final
Tempo '34 D2-O Spijkenisse D2 (1-4)final
Schiedam D4 HUDITO D4 (3-1)final
Leonidas D11 Pijnacker D2-O (3-4)final
Zoetermeer D3 Leonidas D9 (7-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Dordrecht D2-O Leonidas D11 (3-2)final
Spijkenisse D2 Victoria D6 (6-1)final
Ommoord D2-O Tempo '34 D2-O (4-3)final
Pijnacker D2-O Zoetermeer D3 (0-3)final
Leonidas D9 Schiedam D4 (2-5)final
HUDITO D4 Derby D2-O (1-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Ommoord D2-O Spijkenisse D2 (0-2)final
Zoetermeer D3 Dordrecht D2-O (4-2)final
Derby D2-O Leonidas D9 (1-1)final
Schiedam D4 Pijnacker D2-O (2-2)final
Tempo '34 D2-O HUDITO D4 (1-1)final
Leonidas D11 Victoria D6 (3-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HUDITO D4 Ommoord D2-O (0-6)final
Leonidas D11 Spijkenisse D2 (2-5)final
Dordrecht D2-O Schiedam D4 (2-5)final
Pijnacker D2-O Derby D2-O (5-1)final
Victoria D6 Zoetermeer D3 (2-1)final
Leonidas D9 Tempo '34 D2-O (1-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Spijkenisse D2 HUDITO D4 (1-0)final
Ommoord D2-O Leonidas D9 (1-3)final
Zoetermeer D3 Leonidas D11 (3-0)final
Derby D2-O Dordrecht D2-O (1-1)final
Tempo '34 D2-O Pijnacker D2-O (2-1)final
Schiedam D4 Victoria D6 (6-2)final