Jongens O18-2
header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
header foto
Terug

Jongens O18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Arielle van Loon
Trainer Heren 1
Trainer Nico van Wersch
Coach Remco van der Heijden
Coach Oscar Landstra

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt D.H.C. Hudito JO18-2 12:15 uit
9 mrt Schoonhovense MHC JO18-1 17:30 thuis - Veld 2
16 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE JO18-5 16:25 uit
23 mrt LOHC JO18-4 n.n.b thuis
6 apr Rijswijksche Hockey Club JO18-2 n.n.b uit
13 apr VMHC Pollux JO18-1 n.n.b thuis
11 mei Hockey Club Rotterdam JO18-3 n.n.b uit
25 mei D.H.C. Hudito JO18-2 n.n.b thuis
1 jun Schoonhovense MHC JO18-1 n.n.b uit

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam JO18-3 5 12 4 0 1
2 Schoonhoven JO18-1 5 10 3 1 1
3 HUDITO JO18-2 5 10 3 1 1
4 Cartouche JO18-5 5 9 3 0 2
5 Pollux JO18-1 5 9 3 0 2
6 Ommoord JO18-2 5 4 1 1 3
7 Rijswijk JO18-2 4 1 0 1 3
8 Leiden JO18-4 4 0 0 0 4

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HUDITO JO18-2 Ommoord JO18-2 12:15
Schoonhoven JO18-1 Cartouche JO18-5 13:30
Pollux JO18-1 Rijswijk JO18-2 14:00
Rotterdam JO18-3 Leiden JO18-4 14:50

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Schoonhoven JO18-1 Leiden JO18-4 (6-2)final
Rotterdam JO18-3 Pollux JO18-1 (2-0)final
HUDITO JO18-2 Rijswijk JO18-2 (7-0)final
Ommoord JO18-2 Cartouche JO18-5 (0-5)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Pollux JO18-1 HUDITO JO18-2 (2-4)final
Leiden JO18-4 Ommoord JO18-2 (2-9)scheduled
Rijswijk JO18-2 Schoonhoven JO18-1 (0-6)final
Cartouche JO18-5 Rotterdam JO18-3 (0-4)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Leiden JO18-4 Cartouche JO18-5 (0-6)final
Schoonhoven JO18-1 Pollux JO18-1 (1-3)final
HUDITO JO18-2 Rotterdam JO18-3 (3-4)final
Ommoord JO18-2 Rijswijk JO18-2 (3-3)scheduled
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Pollux JO18-1 Ommoord JO18-2 (2-0)final
Cartouche JO18-5 HUDITO JO18-2 (2-3)final
Rotterdam JO18-3 Schoonhoven JO18-1 (3-5)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Rijswijk JO18-2 Cartouche JO18-5 (0-5)final
Schoonhoven JO18-1 HUDITO JO18-2 (2-2)final
Leiden JO18-4 Pollux JO18-1 (0-6)scheduled
Ommoord JO18-2 Rotterdam JO18-3 (0-11)final