Meisjes O18-2
header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
header foto
Terug

Meisjes O18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Eveline Kentie
Trainer Tijn Werner
Coach Guus van 't Oor
Assistent Coach Marco Gala Molina

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 feb !Oefenwedstrijd MO18-1 (1e klasse) 20:00 uit
2 mrt Hockey Club Rotterdam MO18-5 17:05 thuis - Veld 1
9 mrt HV Victoria MO18-3 16:30 uit
16 mrt Hockeyclub Barendrecht MO18-2 n.n.b uit
23 mrt HC Pijnacker MO18-1 n.n.b thuis
6 apr Berkel Rodenrijs MO18-2 n.n.b thuis
13 apr R.H.V. Leonidas MO18-2 n.n.b uit
11 mei HC De Hoeksche Waard MO18-1 n.n.b thuis
25 mei Hockey Club Rotterdam MO18-5 n.n.b uit
1 jun HV Victoria MO18-3 n.n.b thuis

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas MO18-2 5 15 5 0 0
2 Pijnacker MO18-1 5 15 5 0 0
3 Rotterdam MO18-5 5 9 3 0 2
4 Berkel-Rodenrijs MO18-2 5 6 2 0 3
5 Hoeksche Waard MO18-1 5 5 1 2 2
6 Ommoord MO18-2 5 4 1 1 3
7 Victoria MO18-3 5 3 1 0 4
8 Barendrecht MO18-2 5 1 0 1 4

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht MO18-2 Victoria MO18-3 0:00
Leonidas MO18-2 Pijnacker MO18-1 10:20
Ommoord MO18-2 Rotterdam MO18-5 17:05
Berkel-Rodenrijs MO18-2 Hoeksche Waard MO18-1 17:15

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Leonidas MO18-2 Rotterdam MO18-5 (2-1)final
Berkel-Rodenrijs MO18-2 Victoria MO18-3 (0-1)scheduled
Hoeksche Waard MO18-1 Pijnacker MO18-1 (1-4)final
Ommoord MO18-2 Barendrecht MO18-2 (1-0)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Rotterdam MO18-5 Hoeksche Waard MO18-1 (2-1)final
Pijnacker MO18-1 Ommoord MO18-2 (1-0)final
Victoria MO18-3 Leonidas MO18-2 (1-3)final
Barendrecht MO18-2 Berkel-Rodenrijs MO18-2 (1-2)scheduled
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Hoeksche Waard MO18-1 Victoria MO18-3 (3-2)final
Leonidas MO18-2 Barendrecht MO18-2 (5-0)final
Berkel-Rodenrijs MO18-2 Ommoord MO18-2 (2-0)final
Rotterdam MO18-5 Pijnacker MO18-1 (2-4)scheduled
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Ommoord MO18-2 Leonidas MO18-2 (0-3)final
Pijnacker MO18-1 Berkel-Rodenrijs MO18-2 (4-2)scheduled
Barendrecht MO18-2 Hoeksche Waard MO18-1 (2-2)final
Victoria MO18-3 Rotterdam MO18-5 (1-2)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Hoeksche Waard MO18-1 Ommoord MO18-2 (2-2)final
Victoria MO18-3 Pijnacker MO18-1 (2-5)scheduled
Rotterdam MO18-5 Barendrecht MO18-2 (5-1)final
Leonidas MO18-2 Berkel-Rodenrijs MO18-2 (6-1)scheduled