Meisjes O14-1 Zaal
header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
header foto
Terug

Meisjes O14-1 Zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jasper op 't Root
Trainer Boris Vucenovic
Coach Jasper op 't Root
Coach Boris Vucenovic

Wedstrijden

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rotterdam MO14-3 12 29 9 2 1
2 Hoeksche Waard MO14-1 12 26 8 2 2
3 Westland MO14-1 12 17 5 2 5
4 IJssel MO14-1 12 17 5 2 5
5 Barendrecht MO14-2 12 15 4 3 5
6 Ommoord MO14-1 12 7 1 4 7
7 Rapid MO14-1 12 6 1 3 8

Aankomende speelronde

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Barendrecht MO14-2 Hoeksche Waard MO14-1 (1-2)final
Ommoord MO14-1 Hoeksche Waard MO14-1 (1-2)final
Barendrecht MO14-2 Ommoord MO14-1 (4-1)final
Rotterdam MO14-3 Rapid MO14-1 (3-1)final
Rapid MO14-1 IJssel MO14-1 (0-2)scheduled
Rotterdam MO14-3 IJssel MO14-1 (1-3)final
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Westland MO14-1 Rotterdam MO14-3 (2-2)final
Hoeksche Waard MO14-1 Rotterdam MO14-3 (2-3)final
Westland MO14-1 Hoeksche Waard MO14-1 (0-4)final
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Rotterdam MO14-3 Hoeksche Waard MO14-1 (2-2)final
Hoeksche Waard MO14-1 Barendrecht MO14-2 (3-3)final
Rotterdam MO14-3 Barendrecht MO14-2 (6-1)final
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
Rapid MO14-1 Ommoord MO14-1 (2-2)final
Westland MO14-1 Ommoord MO14-1 (2-1)final
Rapid MO14-1 Westland MO14-1 (4-3)final
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
Westland MO14-1 Barendrecht MO14-2 (4-1)final
Barendrecht MO14-2 Rapid MO14-1 (3-3)final
Westland MO14-1 Rapid MO14-1 (2-0)final
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
IJssel MO14-1 Rotterdam MO14-3 (1-4)final
Rotterdam MO14-3 Ommoord MO14-1 (5-0)final
IJssel MO14-1 Ommoord MO14-1 (1-1)final
ZATERDAG 20 JANUARI 2024
IJssel MO14-1 Rapid MO14-1 (2-1)final
Rapid MO14-1 Hoeksche Waard MO14-1 (0-5)final
IJssel MO14-1 Hoeksche Waard MO14-1 (0-1)final
Ommoord MO14-1 Westland MO14-1 (1-1)final
Rotterdam MO14-3 Westland MO14-1 (7-2)final
Ommoord MO14-1 Rotterdam MO14-3 (1-5)final
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
Hoeksche Waard MO14-1 IJssel MO14-1 (3-0)final
Westland MO14-1 IJssel MO14-1 (1-2)final
Hoeksche Waard MO14-1 Westland MO14-1 (0-2)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Rapid MO14-1 Barendrecht MO14-2 (3-4)scheduled
Barendrecht MO14-2 Rotterdam MO14-3 (2-5)scheduled
Rapid MO14-1 Rotterdam MO14-3 (1-2)scheduled
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Ommoord MO14-1 IJssel MO14-1 (3-2)final
IJssel MO14-1 Barendrecht MO14-2 (1-1)final
Ommoord MO14-1 Barendrecht MO14-2 (2-3)final
ZATERDAG 10 FEBRUARI 2024
Hoeksche Waard MO14-1 Ommoord MO14-1 (5-1)final
Ommoord MO14-1 Rapid MO14-1 (2-2)final
Hoeksche Waard MO14-1 Rapid MO14-1 (4-0)final
Barendrecht MO14-2 Westland MO14-1 (1-3)final
IJssel MO14-1 Westland MO14-1 (3-2)final
Barendrecht MO14-2 IJssel MO14-1 (2-0)final