Trainingsschema
Senioren
D3
20:45 - 22:00
KG 3 - AB
Trainer(s)
Dames 3
Opmerkingen
D5
20:45 - 22:00
KG 3 - CD
Trainer(s)
Dames 5
Opmerkingen
DJ4
20:45 - 22:00
KG 1 - CD
Trainer(s)
Valerie Bakker-Mellink
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:30 - 20:45
KG 2 - AB
Trainer(s)
Margo Peinemann
Saskia Heniger
Opmerkingen
Junioren B
MB3
19:30 - 20:45
KG 1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MB4
19:30 - 20:45
KG 1 - AB
Trainer(s)
Dames 4
Opmerkingen
Junioren C
MC3
19:30 - 20:45
KG 3 - CD
Trainer(s)
Jos Pier
Opmerkingen
Tijdelijk!
MC6
19:30 - 20:45
KG 3 - AB
Trainer(s)
Steijn Drijver
Opmerkingen
Junioren D
MD3
17:00 - 18:15
KG 1 - AB
Trainer(s)
Regine Blommers
Natascha Schaper
Opmerkingen
MD4
18:15 - 19:30
KG 3 - CD
Trainer(s)
Dennis van Arendonk
Opmerkingen
MD5
18:15 - 19:30
KG 3 - AB
Trainer(s)
Leon Verschoor
Opmerkingen
MD6
18:15 - 19:30
KG 4 - AB
Trainer(s)
Charlotte Went
Fleur Boon
Opmerkingen
MD7
18:15 - 19:30
KG 1 - AB
Trainer(s)
Eveline Brouwer
Anouk de Vos
Opmerkingen
MD8
17:00 - 18:15
KG 2 - CD
Trainer(s)
Steijn Drijver
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E3
16:00 - 17:00
KG 2 - A
Trainer(s)
Antoni Geeraets
Opmerkingen
M8E4
16:00 - 17:00
KG 2 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E10
16:00 - 17:00
KG 1 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E5
16:00 - 17:00
KG 1 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E6
16:00 - 17:00
KG 1 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E7
16:00 - 17:00
KG 1 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E8
16:00 - 17:00
KG 1 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E9
16:00 - 17:00
KG 1 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
M3F1
14:30 - 15:30
KG 1 - A
Trainer(s)
Caspar Kosta
Opmerkingen
M3F2
14:30 - 15:30
KG 1 - B
Trainer(s)
Caspar Kosta
Opmerkingen
M3F3
14:30 - 15:30
KG 1 - C
Trainer(s)
Caspar Kosta
Opmerkingen
M3F4
14:30 - 15:30
KG 1 - D
Trainer(s)
Caspar Kosta
Opmerkingen
M3F5
14:30 - 15:30
KG 1 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H3
20:45 - 22:00
KG 2 - AB
Trainer(s)
Heren 3
Opmerkingen
HA
20:45 - 22:00
KG 2 - CD
Trainer(s)
Heren 1Veteranen HA
Opmerkingen
HJ4
20:45 - 22:00
KG 1 - AB
Trainer(s)
Heren 4
Opmerkingen
Junioren B
JB2
18:15 - 19:30
KG 1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:15 - 19:30
KG 2 - CD
Trainer(s)
Toine Dekker
Opmerkingen
JC2
19:30 - 20:15
KG 4 - B
Trainer(s)
Edwin van der Graaff
Opmerkingen
Alleen even weken
JC2
19:30 - 20:45
KG 2 - CD
Trainer(s)
Lars van de Laar
Opmerkingen
Junioren D
JD2
18:15 - 19:30
KG 2 - AB
Trainer(s)
Mark Langemeyer
Opmerkingen
JD2
19:30 - 20:15
KG 4 - A
Trainer(s)
Edwin van der Graaff
Opmerkingen
Alleen oneven weken
Jongste jeugd E8
J8E1
17:00 - 18:15
KG 1 - CD
Trainer(s)
Stan Peinemann
Tjalling van der Schaar
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E2
16:00 - 17:00
KG 1 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E3
16:00 - 17:00
KG 1 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E4
16:00 - 17:00
KG 2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E5
16:00 - 17:00
KG 2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
J3F1
14:30 - 15:30
KG 1 - A
Trainer(s)
Opmerkingen